Ekibimiz

????????????????????????????????????
AVUKAT

Emre Avşar

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Mezun olmuştur. İstanbul Barosuna Kayıtlı olarak Avukatlık yapmaktadır. Uluslararası Sigorta Hukuku alanında tecrübe kazanmış, bu konularla ilgili rücu davalarında uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda Fikri Mülkiyet Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, Bilişim Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında da tecrübelidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
????????????????????????????????????
AVUKAT

Yaşar Akbaş

Heidelberg Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Mezun olmuştur. Alman Barosuna kayıtlı Avukatlık yapmaktadır.  Alman-Türk Avukatlar Derneği Başkanlığı yapmıştır. Yabancılar Hukuku alanında uzmandır. Aynı zamanda Aile Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında da tecrübelidir. İyi derecede Almanca bilmektedir. Almanya’da bulunan Akbaş Hukuk Bürosunun Kurucusudur.
Av. Yesim Temel
AVUKAT

Yeşim Temel

Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Barosuna kayıtlı olarak Avukatlık yapmaktadır. Ceza Hukuku alanında tecrübe kazanmıştır. Aile Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında da çalışmalar yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, Fransızca ve Korece bilmektedir.
Cigdem Erekin Coban
1986 Genk-Belçika doğumludur. Vrije Universiteit Brussel Hukuk Fakültesinden Avukat ve Noter olarak Mezun olmuştur. İyi derecede İngilizce, Flemenkçe, Almanca ve Fransızca bilmektedir. Prof Hukuk Bürosunda, EU Ülkelerinden sorumlu Avukat olarak görev yapmaktadır.
asli-karaoglan
İcra Koordinatörü

Aslı Karaoğlan

1986 İstanbul doğumludur. Medya sektöründe yönetici ve marka müdürü olarak görev yapmıştır. Borçlar Hukuku ve Uluslararası Ticaret konusunda eğitim almıştır. Prof Hukuk Bürosunda İcra Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.
Yigit Anil
ULUSLARARASI İCRA DİREKTÖRÜ

Yiğit Anıl

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğrenimine devam etmektedir. Uluslararası ticaret, uluslararası icra takibi ve borç tahsilatı alanlarında tecrübe kazanmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.
baris_karaoglan_
Danışman

Barış Karaoğlan

Medya ve Turizm sektöründe üst düzey yöneticilik yapmıştır. İstanbul Adliyesinde “Medya Yöneticisi – Genel Koordinatör” ünvanı ile Bilirkişi olarak görev yapmıştır. İletişim ve Medya konusunda bilinen markalara danışmanlık ve stratejik planlama yapıyor. Prof Hukuk Bürosunda Danışman olarak görev yapmaktadır.