Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi, materyal, içerik ve site genel olarak, yalnızca bilgi sağlamak üzere tasarlanmıştır. İçeriğinde yer alan her türlü bilgi, Türkiye Barolar Birliği tarafından yayımlanan Avukatlık Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Hakkındaki Yönetmeliğe uygun olması amacıyla bilgilendirme maksadıyla oluşturulmuş olup hiçbir suretle reklam ve sair ticari amaç taşımamaktadır.

Sitede yer alan bilgiler, resmi olarak yasal bir tavsiye niteliği taşımamakta olup Avukat/Müvekkil ilişkisi oluşturulmuş veyahut oluşturulma amacı ile kurulmuş gibi yorumlanamaz. Bu web sitesini ziyaret eden kişilerin, kendi bireysel hukuki konularıyla ilgili olarak tavsiye almak üzere, bağımsız hukuk müşavirlerine danışmaları tavsiye edilir ve bu web sitesinde bulunan hiçbir bilginin Prof Hukuk Bürosu veya Avukatlarının veya Müvekkillerinin görüşlerini yansıtmadığı net olarak bilinmelidir.

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğu garanti edilmemiştir. Prof Hukuk Bürosu, ne bu web sitesinde ne de bu siteyle bağlantılı olan başka bir web sitesinde sunulan bilgilerin doğruluğu, eksiksiz oluşu veya güncelliği konusunda ne açık ne de zımni olarak herhangi bir beyan, garanti veya taahhütte bulunmamıştır. Bu web sitesi aracılığıyla erişilen web sitelerinde sunulan ürün ve/veya hizmetler veya bunların içeriği hakkında herhangi bir sorumluluğu yoktur. Benzer bir algının oluşuyor olması halinde dahi uzman bir görüşe başvurulması tavsiye edilir.